Sky bar&restaurant otvoril svoje brány prvý krát v júni 2010. Desať rokov je na slovenskej gastronomickej scéne pomerne dlhá doba, no Sky bar&restaurant si  drží svoj štandard. Aj po tak dlhej dobe patrí medzi najviac oceňované bary na Slovensku pretože sa zameriava na zážitok zo skvelej večere a koktailu vytvorený kreatívnym tímom v kombinácii s výhľadom na historické centrum mesta.

Za dekádu fungovania sa za barom vystriedali mnohé zvučné mená na barovej scéne doma i v zahraničí. Práve tím profesionálov a pohostinnosť sú základnými kameňmi úspešného fungovania Sky bar&restaurant.

Pri príležitosti desiateho výročia pripravili pre hostí trojchodovú degustačnú večeru s naparovanými koktailmi z novo pripravovaného koktailového menu a pohár kvalitného Champagne. 

Dvere Sky bar&restaurant sú momentálne kvôli aktuálnej situácii zatvorené, avšak v prípravách na znovuotvorenie nezaháľajú. Plánovaná je rekonštrukcia, aby sa hostia mohli vrátiť do renovovaného priestoru pre ešte väčší zážitok ako kedykoľvek predtým.

Spoločne s novým interiérom vyjde aj nové koktail menu, ktoré je inšpirované desiatimi aspektami ľudského života. Bude doplnené o príbehy zamestnancov, ktorí v Sky bar&restaurant pracovali počas desiatich rokov fungovania.