Je nám cťou, že Vám môžeme predstaviť myšlienku nášho dlho pripravovaného nového menu v Sky Bar & Restaurant. Rozhodli sme sa pre nie až tak tradičnú myšlienku, ale veríme, že si ju obľúbite rovnako, ako naše predošlé výtvory. Dlho sme premýšľali, ako sa odlíšiť, byť výnimočnými a inovatívnymi.
 

Myšlienka sa zrodila v decembri roku 2019, kedy sme rozmýšľali, ako potešiť našich hostí. Bolo to obdobie nepríjemných vecí, ktoré však boli iba predzvesťou roka 2020. Požiare, záplavy a novodobé choroby, ktoré sa šírili po celom svete.
 

Povedali sme si, že by sme mali žiť každým dňom, tu a teraz, a niečo po sebe zanechať. Skrsla v nás idea ľudstva ako takého. Za tisícročia sme vytvorili krásne a veľké veci, ktorým chceme vzdať hold a ktoré by sme si mali vážiť, či v dobrých alebo zlých časoch. Práve tomu venujeme naše nové menu s konceptom Desať pilierov ľudstva alebo čo po sebe zanecháme ďalším generáciám.
 

Menu bolo dlho odkladané kvôli situáciám, ktoré sme nedokázali ovplyvniť. Preto sa veľmi tešíme, že spoločne zažijeme manifestáciu toho, čo si na ľudstve najviac vážime. 

 

Spoznajte Desať pilierov kliknutím sem!