Jedinečný výhľad na hlavné mesto

 

Naše priestory ponúkajú zážitok počas celého dňa, v každom ročnom období. Sky Bar & Restaurant sa rozprestiera na dvoch podlažiach nad Bratislavou – 7. poschodie tvorí bar a reštaurácia, na 8. poschodí nájdete presklennú terasu rozdelenú na reštauračnú časť, cocktailovú časť s vyvýšeným sedením a v letných mesiacoch aj vonkajšiu terasu.

Keď je jedlo pôžitkom

Gurmánsky zážitok pre nás znamená symbiózu všetkých zmyslov. Naša kuchyňa je priamo spätá s našim výhľadom. Malebnosti a symboly, tradično i moderno. Hostí čaká moderná kuchyňa ovplyvnená lokálnymi chuťami. Pôžitok z jedla je pre nás dôležitejší ako bezdôvodná extravagancia. No príjemné prekvapenie z kombinácie chutí, vôní a vizuálne atraktívneho servírovania si naša kuchyňa stráži ako rodinné tajomstvo.

Umenie v rukách barmanov

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi chuťami a príbehmi. Každý z našich koktejlov má svoj príbeh ktorý vám s radosťou namieša a rozpovie náš profesionálny tím barmanov. Očakávajte mixologický zážitok ktorý vás očarí všetkými zmyslami.

Všetko je o ľuďoch

Záleží nám, aby sa naši hostia cítili výnimočne. Už 12 rokov robíme všetko preto, aby dostali to, čo potrebujú a aby komunikácia s nami robila našim hosťom radosť. Preto sme vytvorili profesionálny tím ľudí, ktorí milujú svoju prácu, majú mnohé skúsenosti z domu aj zo zahraničia. Tešíme sa na každého hosťa a veríme, že aj vďaka nám si každý odnesie príjemný a nezabudnuteľný zážitok.