JEDINEČNÝ VÝHĽAD NA HLAVNÉ MESTO

Naše priestory ponúkajú zážitok v odpoludní, kedy v každom ročnom období, môžete vidieť zapadajúce slnko ponad Bratislavský hrad. Sky Bar & Restaurant sa rozprestiera na dvoch podlažiach nad Bratislavou – 7. poschodie tvorí bar a reštaurácia, na 8. poschodí nájdete presklennú terasu rozdelenú na reštauračnú časť, cocktailovú časť s vyvýšeným sedením a v letných mesiacoch aj vonkajšiu terasu.

 

 

KEĎ JE JEDLO PÔŽITKOM

Gurmánsky zážitok pre nás znamená symbiózu všetkých zmyslov. Naša kuchyňa je priamo spätá s našim výhľadom. Malebnosti a symboly, tradično i moderno. Hostí čaká moderná kuchyňa ovplyvnená lokálnymi chuťami. Pôžitok z jedla je pre nás dôležitejší ako bezdôvodná extravagancia. No príjemné prekvapenie z kombinácie chutí, vôní a vizuálne atraktívneho servírovania si naša kuchyňa stráži ako rodinné tajomstvo. To všetko pod palcom nášho šéfkuchára Martina Borgesa a jeho tímu.

 

 

UMENIE V RUKÁCH BARMANOV

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi chuťami a príbehmi. Každý z našich cocktailov má svoj príbeh, ktorý vám s radosťou namieša a rozpovie náš profesionálny tím barmanov. Očakávajte mixologický zážitok, ktorý vás očarí všetkými zmyslami. Preskúmajte naše menu, od klasických cocktailov až po unikátny barový koncept Desať pilierov ľudstva alebo čo po sebe zanecháme ďalším generáciám.

 

 

VŠETKO JE TO O ĽUĎOCH

Záleží nám, aby sa naši hostia cítili výnimočne. Už 13 rokov robíme všetko preto, aby dostali to, čo potrebujú a aby komunikácia s nami robila našim hosťom radosť. Preto sme vytvorili profesionálny tím ľudí, ktorí milujú svoju prácu, majú mnohé skúsenosti z domu aj zo zahraničia. Tešíme sa na každého hosťa a veríme, že aj vďaka nám si každý odnesie príjemný a nezabudnuteľný zážitok.

 

 

GASTRONOMICKÝ ZÁŽITOK

Za kvalitným gastronomickým zážitkom nemusíte chodiť za hranice Slovenska. Všimla si to aj medzinárodná odborná verejnosť, preto je SKY bar & restaurant zaradený v rebríčku 50 Best Discovery, ktorý je hneď po Michelin Guide najprestížnejším zoznamom tých najlepších reštaurácií a barov z celého sveta, zostavený rozsiahlou medzinárodnou sieťou odborníkov.